Responsabil calitate

SC COBO INTERNATIONAL EAST EUROPE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Inspectie control final calitate pentru procese industriale: injectie&montaj sezut si spatar scaune pt. echipamente industriale ; injectie mase plastice&montaj - stopuri si semnalizatoare
- Control statistic al pieselor la final;
- Controlul pe flux al proceselor (Audit de Proces);
- Realizarea probelor si inregistrarea datelor pentru cele 2 procese;
- Ok-ul pentru Start productie;

CERINTE

- Minim studii medii sau de preferinta superioare in domeniu tehnic;
- Cunostinte solide de operare PC (Word&Excel);
- Minime cunostinte de limba italiana;
- Desen tehnic;
- Constituie avantaj experienta in productie - calitate;

BENEFICII OFERITE

- Bonuri de masa;
- Oportunitati de promovare;
- Echipa tanara si flexibila;

Societate multinationala membra a Grupului Cobo Italia, cu capital integral italian infiintata in anul 2005 la Brasov. Productia si asamblarea de componente si accesorii pentru autovehicule reprezinta principalul obiect de activitate. Grupul Cobo Italia are o experienta de peste 50 de ani in productia de componente pentru industria auto cu filiale in Italia, Romania, America, fiind unul din liderii mondiali in acest domeniu.