REPREZENTANT ZONAL VANZARI (TERMINALE P.O.S.): BRASOV, CONSTANTA, TIMISOARA, IASI SI CLUJ

Mellon Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- candidatii selectati vor prospecta zona pentru care au fost selectati in vederea dezvoltarii retelei de clienti
- promovarea catre comercianti a terminalelor POS
- prospectarea detaliata a zonei pentru care au fost selectati in vederea identificarii petentialilor comercianti interesati de utilizarea unui terminal POS ( faciliteaza plata prin intermediul cardului bancar);
- activitatea zilnica consta in munca de teren, vizitarea potentialilor clienti, prezentarea facilitatilor oferite, intocmirea de oferte, intocmirea raportului de activitate zilnic;
- este necesar indeplinirea unui target lunar de vanzari.

CERINTE

- studii medii/superioare;
- experienta in vanzari: prospectare clientela, vizite, prezentare oferte, negociere;
- aspect si comportament business;
- perseverent, sociabil;
- abilitati de negociere si munca teren;
- dorinta de afirmare intr-un domeniu atractiv;
- abilitati de lucru PC : Internet & Office.

BENEFICII OFERITE

- salariul: parte fixa plus comision din vanzari
- logistica: telefon servici, decontare cheltuieli transport;
- se asigura pregatire profesionala;
- oportunitati de dezvoltare a carierei profesionale.

DESCRIEREA FIRMEI

www.mellongroup.com