Reprezentant vanzari zona Transilvania

AXELEN IMPEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-vanzare si promovare produse pentru decoratiuni interioare
-realizarea planului de vanzari pe zona aferenta
-mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii
-monitorizarea livrarilor
-monitorizarea pietei
-cresterea bazei de clienti

CERINTE

- experienta relevanta in vanzari minim 2 ani
- studiile universitare constituie un avantaj
- cunostinte de limba engleza-nivel mediu, eventual si germana
- abilitati de operare PC
- abilitati foarte bune de comunicare si negociere
- permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant
- telefon mobil
- masina
- tichete de masa

Firma este infiintata in 1994 si este importator de produse din Germania, precum: folie autoadeziva D-c-fix, covorase si decupaje din spuma PVC, folii de protectie solara, tapet vinilic, placi decor tavan si baghete. In momentul de fata, avem o retea de clienti in toata tara. Printre ei se numara si Bricostore si Cora.