Reprezentant vanzari si Montator

DECORIMOB SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Montatori tamplarie PVC, sisteme de umbrire si incalzire electrica in pardoseala:
- montaj geamuri termopan
- montaj sisteme de umbrire(rulouri, storuri, copertine)
- montaj incalzire electrica in pardoseala

Reprezentant vanzari national:
- incheierea de contracte la nivel national
- gasirea potentialilor clienti
- prezentarea produselor si a ofertelor de pret
- realizarea masuratorilor in vederea realizarii ofertelor de pret

CERINTE

Montator tamplarie PVC, sisteme de umbrire si incalzire electrica in pardoseala:
- abilitati tehnice in domeniu
- rezistenta la efort fizic
- permis de conducere (optional)
- capacitate de adaptare
- spirit de echipa
- disponibilitate la deplasari(montaje in intreaga tara)
- fara frica de inaltimi
- seriozitate
- abilitati de comunicare si convingere
- perseverenta
- cunostinte in domeniul constructiilor/arhitectilor(reprezinta avantaj)
- permis de conducere
- autoturism propriu care poate fi utilizat in interes de serviciu(reprezinta avantaj)
- experienta in vanzari (reprezinta avantaj experienta in domeniul constructiilor/tamplarie pvc/sisteme de umbrire)
- orientare catre client si rezultate
- disponibilitate la deplasari in tara

BENEFICII OFERITE

Montatori:
- se ofera training de specialitate in cadrul companiei si a partenerilor
- beneficii financiare in functie de rezultate si implicare
- posibilitati de avansare
Reprezentant vanzari:
- beneficii si remuneratii in functie de rezultate
- posibilitati de avansare si creare a echipei proprii de vanzari.

DESCRIEREA FIRMEI

Tamplarie PVC cu geam termopan
Sisteme profesionale de umbrire
Sisteme de incazire electrica in pardoseala
Plase de insecte
Reparatii termopane