REPREZENTANT VANZARI PRODUSE DERMATOCOSMETICE

MEDIPLUS EXIM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promoveaza imaginea si serviciile diviziei/companiei sale in relatia cu clientii-farmacii;
Contribuie la cresterea portofoliului de clienti, prin identificarea de noi clienti pe piata;
Stabileste si mentine o buna relatie de afaceri cu toti clientii de pe zona arondata;
Urmareste evolutia pietei din punct de vedere al politicilor comerciale;
Identifica oportunitati de afaceri si finalizeaza contracte pe termen lung, securizeaza cifra de afaceri si termenele de plata;
Intretine relatii de colaborare cu reprezentantii medicali ai tuturor furnizorilor de pe zona sa.

CERINTE

Studii superioare;
Experienta in vanzari minimum 1 an (constituie avantaj experienta in vanzari produse dermatocosmetice);
Excelente abilitati de comunicare si negociere;
Orientare catre clienti, orientare catre obiective;
Cunostinte operare PC (Word, Excel, Outlook);
Permis de conducere cat. B, disponibilitate pentru deplasari.

Mediplus Exim SRL este cel mai mare distribuitor de produse farmaceutice si parafarmaceutice din Romania si este parte componenta a grupului A&D Pharma alaturi de o puternica retea de farmacii, Sensiblu SRL.
Succesul companiei noastre depinde de talentul si dedicarea angajatilor nostri.Ii sprijinim in dezvoltarea profesionala, asigurandu-le conditii optime de munca, autonomie si putere de decizie, incurajand spiritul de echipa si recompensand performantele.
Cream si dezvoltam calitate, mergem impreuna cu partenerii nostri spre o viata sanatoasa, ne remarcam competitiv prin spontaneitate, solutii inovative si un mod de operare rapid si eficient.
Te invitam si pe tine sa accepti provocarea de a colabora cu cei mai buni, daca esti interesat de calitate si performanta.