Reprezentant vanzari produse cosmetice profesionale

HR Office - resurse umane

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea si vanzarea produselor profesionale in saloanele de infrumusetare (produse de lux, servicii de consultanta in domeniu, aparatura, mobilier, accesorii, etc)
- Dezvoltarea retelei de clienti in zona: BV, SB, CV, HG
- Identificarea nevoilor clientilor si consilierea acestora prin realizarea de recomandari individualizate
- Instruire permanenta in legatura cu produsele/serviciile firmei
- Analize/cercetari de piata, alte analize/rapoarte specifice activitatii

CERINTE

Experienta anterioara in promovarea si vanzarea de produse/servicii in domeniul cosmetice
- Cunostinte despre piata produselor cosmetice
- Abilitati de comunicare si relationare interpersonala, persuasiune, perseverenta
- Abilitati de organizare si planificare
- Orientat spre construirea unei cariere!
- Disponibilitate deplasari in zona BV, SB, CV, HG
- Permis conducere catg. B
- Cunostinte PC

BENEFICII OFERITE

Training
Oferta financiara atractiva
Masina de serviciu
Telefon
Laptop
Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes intr-o companie moderna

HR Office - consultanta resurse umane asista important distribuitor european, lider pe piata romaneasca in domeniul cosmeticelor profesionale, aparatura, mobilier, accesorii pentru saloane de coafura, cosmetica-SPA-manichiura-pedichiura, fitness in selectia pentru postul de Reprezentant vanzari produse cosmetice profesionale