Reprezentant vanzari piese de schimb camioane

SC BRUMM Consult SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Consolidarea relatiilor cu clientii si dezvoltarea portofoliului de clienti ai firmei pe zona de centru a tarii;
- Promovarea si vanzarea pieselor de schimb auto pentru marca comercializata de firma;
- Realizarea target-urilor de vanzari;
- Urmarirea incasarilor.

CERINTE

- absolvent studii medii (superioare constituie avantaj);
- experienta relevanta in domeniul vanzarilor pieselor de schimb auto (minimum 2 ani);
- excelenta capacitate de comunicare si negociere;
- manifestarea unui nivel inalt de responsabilitate in munca efectuata;
- cunostinte operare PC – Word, Excel;
- permis conducere categoria B, C constituie avantaj.

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant, format din parte fixa si comisioane in functie de realizari;
- telefon mobil;
- masina;
- laptop.

Firma de training, consultanta, rectutare si selectie de personal, coaching. Recrutam pentru Partenerul nostru Dealer auto, Reprezentant vanzari piese de schimb camioane – teren zona de centru a tarii