REPREZENTANT VANZARI pentru zona BRASOV

RELAD PHARMA SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Negocierea cu clientii a contractelor in vederea atingerii obiectivelor de vanzare pe zona arondata;
- Desfasoara activitati de merchandising pentru produsele farmaceutice aflate in campaniile de promovare lansate de firma;
- Urmarirea corelarii intre comanda preluata de la clienti si produsele farmaceutice facturate catre acesta;
- Urmarirea programarilor de plati agreate cu clientii, in vederea recuperarii creantelor si corelarii acestora cu valoarea comenzilor preluate de la acestia.

CERINTE

- Studii medii sau superioare
- Experienta de minim 1 an in vanzari, preferabil in domeniul farmaceutic
- Carnet de conducere - categoria B
- Cunostinte PC
- Atitudine pro-activa, abilitati de comunicare la toate nivelele
- Bun negociator
- Rezistenta la stres

BENEFICII OFERITE

Compania ofera un mediu de activitate dinamic si propice dezvoltarii profesionale, un pachet salarial atractiv cu posibilitati de crestere in functie de rezultate, masina de serviciu, telefon mobil.

Companie lider in domeniul distributiei de produse farmaceutice, cu acoperire nationala si un larg portofoliu de produse si probabil serviciul cel mai diferentiat in piata farmaceutica nationala.