Reprezentant vanzari papetarie

Yurom Competitiv

Job expirat

RESPONSABILITATI

raspunde de buna organizare a vanzarilor active
raspunde de realizarea target-ului de vanzari
raspunde de multumirea clientilor
raspunde de imaginea personala atat in cadrul firmei cat si in afara ei
dezvoltarea portofoliului de clienti prin cautarea de noi clienti
intocmirea de rapoarte de analiza a vanzarilor lunare trimestriale si anuale
centralizarea comenzilor si predarea acestora operatorilor de la facturare
intretinerea in bune conditii a masinii aflate in custodie

CERINTE

experienta in conducerea auto - minim 30.000 km
nefumator
studii superioare
experienta in vanzari minim 1 an
maxim 35 ani
permis de conducere categoria B
bun organizator
persoana cu initiativa
abilitati de comunicare si negociere
calitati empatice
aspect fizic placut
sex nepreferential

BENEFICII OFERITE

tichete de masa
telefon si masina de serviciu
posibiltati de promovare - director de vanzari
comision din vanzari

DESCRIEREA FIRMEI

firma de recrutare si selectie de personal