Reprezentant vanzari FMCG - divizia Twist&Drink

SC TRENKWALDER SOBIS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Vizitarea periodica a clientilor din zona de acoperire: Brasov, Sibiu, Covasna si Harghita;
-Planifica, organizeaza, coordoneaza si controleaza activitatea echipelor distribuitorilor;
-R¿spunde de realizarea obiectivelor lunare;
-Urm¿re¿te ¿i verific¿ zilnic evolu¿ia stocurilor si vanzarilor;
-Propune periodic m¿suri operative care s¿ duc¿ la cre¿terea vânz¿rii.

CERINTE

-Experienta in vanzari FMCG;
-Abilitati de lucru in echipa impreuna cu distribuitorii si reprezentantii acestora;

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial atractiv;
-Echipa tanara si dinamica;
-Cursuri de pregatire profesionala;
-Masina;
-Telefon mobil.

Clientul nostru este o companie care are ca principal obiect de activitate distributia si comercializarea bauturilor alcoolice si nealcoolice (bauturi pentru copii).

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov, Baia Mare, Oradea, Pitesti si Constanta.