REPREZENTANT VANZARI FMCG

Districarm Distribution

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Reprezinta compania in relatia cu clientii;
- Promoveaza produsele companiei;
- Implementeaza politica de vanzari promovata de companie;
- Mentine / dezvolta relatiile cu clientii existenti;
- Mareste portofoliul de clienti;
- Urmareste atingerea targetului lunar / anual vanzari;
- Elaboreaza rapoarte de vanzari.

CERINTE

- Experienta in vanzari (piata FMCG ¿ avantaj)
- Cunoasterea pietei FMCG zonale ;
- Abilitati de comunicare si negociere ;
- Permis de conducere si disponibilitate pentru deplasari.
- Orientare spre obtinerea de rezultate; orientare spre obiective/clienti,
- Persoana motivata, dinamism, atitudine proactiva ;
- Aspect profesional - business

BENEFICII OFERITE

- Oferta atractiva si oportunitati de dezvoltare profesionala

Companie ce activeaza in domeniul FMCG, distribuitor al unei game variate de produse de larg consum, urmareste extinderea activitatii si atragerea unor profesionisti in cadrul echipei de vanzari.