Reprezentant Vanzari Divizia HoReCa

ERNA SERVICE&TRADE

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Atingerea si depasirea obiectivelor de vanzari si incasari stabilite, prin acoperirea sistematica a teritoriului alocat.
- Mentinerea relatiilor de colaborare cu clientii deja existenti, dar si cautarea unor oportunitati pentru extinderea distributiei in teritoriu.

CERINTE

- studii superioare;
- experienta in vanzari minim 2 ani;
- experienta in FMCG si cunostinte relevante despre piata HoReCa - constituie avantaj;
- excelente abilitati de comunicare si negociere, de argumentare si convingere;
- dinamism, sociabilitate, spirit de echipa;
- carnet de conducere categoria B;
- rezistenta la stres, agreabilitate;

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant;
- autoturism de serviciu;
- pregatire de specialitate;
- lucru intr-un colectiv tanar si dinamic.

Firma ERNA SERVICE & TRADE S.R.L. este una dintre cele mai mari companii de distributie de produse alimentare din Romania. Avand o experienta de peste 15 ani pe piata romaneasca, compania a cunoscut o dezvoltare continua datorita preocuparii permanente pentru calitatea produselor si a serviciilor oferite clientilor.
In vederea dezvoltarii activitatii Diviziei HoReCa avem disponibil in Brasov postul de Reprezentant de Vanzari.
Cei dornici sa ni se alature sunt rugati sa aplice pentru acest post. Doar cei selectati vor fi contactati telefonic in vederea programarii interviului de angajare.