Reprezentant vanzari directe Brasov

CASA NOASTRA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-responsabil de atingerea obiectivelor de vanzare ;
-prezentarea si promovarea portofoliului de produse si servicii ale companiei ;
-responsabil de prospectarea zonei si de dezvoltarea numarului de clienti pe zona Brasov;
-ofera consultanta clientilor,intocmeste oferte si inchide contracte, respectand politica de vanzare ;
-identifica oportunitati de business si construieste relatii de parteneriat ;
-intocmeste si transmite periodic rapoarte de vanzari.

CERINTE

-absolvent studii superioare (domeniul tehnic constituie un avantaj) ;
-foarte bune abilitati de vanzare si comunicare ;
-experienta in vanzari directe minim 1 an ;
-orientare catre client ;
-atitudine orientata catre performanta ;
-cunostinte PC (Mc Office)
-permis conducere categoria B, minim 1 an ;
-domiciliul stabil in Brasov.

BENEFICII OFERITE

-un mediu de lucru dinamic ;
-pachet salarial motivant (salariu fix + comision)
-acces la programe de pregatire si dezvoltare ;
-masina si telefon de serviciu ;
-sansa unei cariere de succes intr-o companie nationala.

Casa Noastra inseamna 13 ani de experienta, o retea de peste 84 de magazine in 44 de orase din tara, o echipa de peste 700 de oameni dedicati, o cifra de afaceri de 25 milioane euro pentru anul 2007 si o investitie de 45 milioane euro pe parcursul aceluiasi an, prin care compania opereaza cea mai mare capacitate de productie de ferestre si usi din PVC din Sud-Estul Europei.

Casa Noastra cauta oameni indrazneti, pasionati de munca lor si dornici de performanta.

www.casanoastra.ro
www.qfort.ro