Reprezentant vanzari consumabile service auto

C&M JELER

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam persoane dinamice, capabile de implicare in munca lor si dornice sa activeze intr-un mediu de lucru profesionist, orientat pe dezvoltarea continua a celor care intra in echipa noastra. Pentru noi, serviciile si solutiile aduse clientilor sunt cea mai buna carte de vizita si cea mai mare responsabilitate.

- promovarea produselor (consumabile pentru service-uri auto)
- dezvoltarea portofoliului de clienti (dealeri si service-uri auto)
- mentinerea relatiilor cu clientii si gestionarea acestora
- intocmirea si transmiterea de rapoarte periodice

CERINTE

- cunostinte tehnice in domeniul auto
- studii tehnice constituie un avantaj
- experienta in vanzari
- cunoasterea pietei locale de service-uri auto
- cunoasterea limbii engleze la un nivel mediu-bun
- permis de conducere cat. B
- disponibilitate pentru munca de teren
- bune abilitati de comunicare, negociere
- dorinta de a invata metode noi de lucru

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv
Bonusuri in functie de performanta

Unic importator si distribuitor al liderului pe piata europeana, KENT AUTOMOTIVE, de consumabile pentru service-uri auto