REPREZENTANT VANZARI (BRASOV)

TCE Logistica - membru RTC Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea serviciilor TCE
- prospectarea pietei si cautarea proactiva de noi clienti
- dezvoltarea, gestionarea si fidelizarea portofolului de clienti
- negocierea si incheierea de noi contracte
- realizarea obiectivelor de vanzari prestabilite
- gestionarea relatiei cu clientii printr-o comunicare permanenta
- monitorizarea derularii contractelor (conditii, termene de livrari, incasari)

CERINTE

- studii superioare in domeniul economic/tehnic
- experienta in domeniul vanzarilor (minimum 6 luni)
- cunoasterea limbii engleze (nivel mediu)
- cunostinte PC (MS Office)
- carnet de conducere - categoria B
- abilitati de comunicare, negociere, relationare
- persoana motivata, cu spirit de initiativa
- atitudine proactiva
- capacitate de lucru in conditii de stres (atat individual cat si in echipa)
- persona centrata pe obiective si rezultate

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant ( parte fixa + bonus in functie de performante)
- autoturism de serviciu
- bonuri de masa
- telefon de serviciu
- trainiguri periodice
- posibilitatea de dezvoltare intr-un mediu profesionist

TCE Logistica, membru RTC Group, este o companie nationala ce ofera de servicii de distributie si curierat rapid.
TCE Logistica s-a nascut din necesitatea Grupului RTC de a fi mereu aproape de clientii sai.Prin intermediul departamentelor de Curierat si Cargo, TCE pune la dispozitia clientilor sai serviciul de distribuire a documentelor, a pliantelor si a marfurilor, in conditii de maxima siguranta si pe intregul teritoriu al Romaniei.