Reprezentant vanzari

Visual Soft srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Identificarea si dezvoltarea portofoliului de clienti in zona georgrafica arondata.
Derularea procesului de vanzare conform standardelor companiei (vanzarea pachetelor de anunturi si publicitate catre persoane juridice - dealeri auto).
Actualizarea permanenta a bazei de date cu clienti si mentinerea unei bune relatii cu clientii firmei.
Indeplinirea obiectivelor de plan (cantitativ si calitativ).

CERINTE

Orientare catre client
Abilitati de comunicare si negociere
Cunoasterea domeniului auto
Vorbitor de limba engleza
Operare PC
Permis de conducere
IMPORTANT: Candidatul trebuie sa detina autoturism personal si sa fie dispus sa-l foloseasca in interes de serviciu (cheltuielile se deconteaza).

BENEFICII OFERITE

Salariu fix+comision din vanzari.
Laptop, telefon mobil.

www.autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din internetul romanesc, avand ca actionar concerul media Naspers (prin subsidiara europeana MIH Allegro BV), cu sediul in Africa de Sud. Site-ul de anunturi autovit.ro a fost lansat in urma cu zece ani, pe acesta fiind disponibile circa 20.000 de anunturi nu mai vechi de 15 zile, fiind ceea mai utilizata platforma online pentru vanzarea/cumpararea autovehiculelor rulate. Zilnic www.autovit.ro are peste 80.000 de vizitatori unici. Clientii nostrii sunt deopotriva atat persoane fizice, cat si persoane juridice (dealeri auto, societati de leasing, etc.).