REPREZENTANT VANZARI

PRODLACTA S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- preluarea comenzilor, încasarea soldurilor şi a instrumentelor de plată şi decontarea lor
- incasarea şi decontarea soldurilor şi a instrumentelor de plată;
- aplicarea politicilor si strategiei de vânzare a companiei la nivelul punctului de vânzare;
- utilizarea eficientă a serviciilor/materialelor de susţinere oferite de companie;
- stabilirea şi menţinerea unor relaţii bune cu clienţii;
- implementarea standardelor de mercantizare la clienţi;
- asigurarea existenţei la raft a unor produse cu termen de valabilitate corespunzător;
- recuperarea datoriilor de la clienţi;
- dezvoltarea portofoliului de clienţi.

CERINTE

- studii medii – constitie avantaj studiile superioare;
- cursuri de specialitate in vanzari constituie avantaj;
- minim 1 an experienta in vanzari sau pe o pozitie similara, constituie avantaj experienta in vanzarea produselor alimentare;
- aptitudini foarte bune de comunicare;
- disponibilitate la program prelungit ;
- persoana dinamica.

S.C. Prodlacta S.A. din Brasov este o firma cu traditie si renume in domeniul productiei si distributiei de produse lactate si inghetata.