Reprezentant Vanzari

Metecno Trading Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prezentarea ofertelor de produse catre clienti;
- Contactarea potentialilor clienti si promovarea ofertelor;
- Deplasarea la sediile clientilor pentru intalniri, in vederea promovarii si a prezentarii
ofertei;
- Elaborarea ofertelor pe baza specificatiilor oferite de client;
- Promovarea imaginii firmei si a produselor oferite de aceasta;
- Preluarea si gestionarea comenzilor;
- Atingerea obiectivelor stabilite pentru vanzari;
- Mentinerea legaturii intre clienti si sediul companiei.

CERINTE

- Experienta profesionala minim 2 ani;
- Studii superioare, avantaj studii tehnice;
- Cunostinte operare PC;
- Cunostinte de limba engleza;
- Abilitati de comunicare, usurinta in exprimare;
- Abilitati de negociere;
- Posesor permis auto categoria B.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial negociabil in cadrul interviului.

- societate a grupulul Metecno Industrie Spa, lider mondial in producerea si comercializarea panourilor sandwisch (prefabricate ), acoperis si pereti
(invelitori).