REPREZENTANT VANZARI

DEN BRAVEN ROMANIA COMEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- vanzarea catre clientii alocati pe ruta proprie
- promovare produse noi
- preluare comenzi
- coordonare livrari
- urmarire incasari zilnice şi periodice
- dezvoltarea zonei prin cresterea valorica a comenzilor si prin adaugarea de noi clienti în portofoliu .

CERINTE

¿Calitati excelente de comunicare interpersonala, experienta in domeniu de minim 2 ani
¿Abilitati de construire a unor bune relatii interumane
¿Orientare catre clienti, atitudine profesionala si proactiva
¿Flexibilitate, deschidere catre nou, rabdare
¿Abiltati in buna solutionare a situatiilor tensionate care apar in cadrul relatiilor dintre angajati sau in relatiile cu clientii
¿Spontaneitate
¿Rezistenta la stress si gandire pozitiva
¿Simt organizatoric, responsabilitate, corectitudine (testare prin metode specifice)
¿Cunostinţe de merchandising

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- mediu de lucru dinamic si competitiv

DESCRIEREA FIRMEI

LIDER MONDIAL IN IZOLANTI PROFESIONALI