Reprezentant Vanzari

Medist SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovare produselor medicale catre clienti din sectorul public si privat (spitale, policlinici, cabinete medicale);
- studiul pietei si identificare de clienti potentiali;
- intocmire oferte, negociere si intocmire contracte;
- monitorizarea derularii contractelor;
- asigurarea serviciilor post-vanzare (exceptie service)

CERINTE

- studii superioare in domeniile: medicina, biologie, biochimie, bioinginerie medicala,chimie;
- experienta in domeniul medical/vanzari, minim 1 an;
- operare PC, permis auto cat. B;
- cunostinte lb. engleza;
- bune abilitati de comunicare/prezentare, vanzare si negociere;
- disponibilitate pentru deplasari;
- capacitate de lucru in echipa;
- responsabilitate;
- rezistenta la stres.

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru motivant;
- posibilitati de dezvoltare a carierei;
- training-uri de specialitate;
- masina de serviciu, notebook, telefon;
- bonusuri pe proiecte, respectiv realizarea target-ului.

DESCRIEREA FIRMEI

Promovare, import, vanzare, service aparatura medicala