Reprezentant Vanzari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

sa-si doreasca sa lucreze intr-o companie in care sa-si vada viitorul pentru min.3 ani;
- sa creada in companie si ca rezultatele ii vor fi rasplatite;
- seriozitate (care sa poata fi verificata prin recomandari);
- aspect fizic placut, comunicativ, dinamic, rezistent la stres, disciplinat, meticulos, harnic si proactiv;
- abilitatea de a invata repede;
- lucreaza in echipa;
- orientat spre performanta.

CERINTE

- experienta de minim 1 an pe o pozitie similara;
- cunostinte de utilizare PC (Word, Excel);
- excelente abilitati de comunicare, prezentare;
- aspect profesional
- putere de convingere;
- capacitate de a lucra in echipa;
- atitudine proactiva, flexibilitate, dinamism, autoorganizare
- rezistenta la stres;
- permis auto (categoria B)
- disponibilitate pentru deplasari

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv corelat cu performanta
- mediu de lucru profesionist
- oportunitati de training si dezvoltare profesionala
- oportunitati de promovare
- autoturism de servici, telefon mobil