REPREZENTANT VANZARI

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Urmareste atragerea permanenta de noi clienti;
- Urmareste realizarea planului de vânzari lunar si anual stabilit;
- Stabileste si dezvolta o relatie profesionala cu clientii organizatiei;
- Întocmeste periodic materiale de sinteza (rapoarte, statistici) si de prezentare (bugete estimative);
- Acorda asistenta tehnica si comerciala clientilor si potentialilor clienti;
- Participarea activa la sedinte interne si colective, împreuna cu clientii si partenerii.
- Se ocupa de Judetul Brasov si Prahova, de magazine plus depozite

CERINTE

- experienta in vanzari ( prezinta avantaj experienta in domeniul instalatiilor sanitare si materialelor de constructii)
- fara cazier judiciar
- persoana serioasa , organizata, corecta, loiala
- capacitate ridicata de munca
- abilitati foarte bune de comunicare
- persuasiv
- domiciliul in jud. Brasov sau jud. Prahova
- permis de conducere categ.B

BENEFICII OFERITE

750 ron net + 1% comision din vanzari pentru realizarea target-ului
- masina (matiz )
- telefon mobil
- catalog de prezentare
- daca target-ul nu este realizat, angajatul primeste 1500 ron net

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting ? aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!

Informatii suplimentare:
Romania, jud. Bihor, Oradea, Str. Razboieni, nr. 49, 410571
tel:0359.411.229;
tel/fax: 0359.801.090
mobil: 0745.676.278
e-mail: office@publiceuroconsulting.ro
www.publiceuroconsulting.ro
www.yourjobs.ro
Clientul nostru este un important distribuitor national al marcilor ABA, PYRAMIS, BRAUN, HENKEL, CERSANIT, FRANKE s.a., care are sediul in Bucuresti.