REPREZENTANT VANZARI

MANDARIN DISTRIBUTION

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI:
- Asigura atingerea obiectivelor de vanzari si respectarea politicii comerciale a companiei;
- Contribuie la marirea portofoliului de clienti, prin identificarea de noi clienti (este responsabil de dezvoltarea si mentenanta unui portofoliu de clienti);
- Stabileste si mentine o buna relatie de afaceri cu toti clientii de pe zona arondata;
- Urmareste evolutia pietei din punct de vedere al politicilor comerciale concurentiale;
- Viziteaza cu regularitate clientii din portofoliu,preia comenzile acestora;
- Realizeaza obiectivele de vanzari trasate, incaseaza creditele in termenele stabilite.

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:
- Studii superioare (avantaj profil tehnic) ;
- Experienta in domeniul vanzarilor (minum 1 an) ;
- Exprimare verbala fluenta;
- Capacitate de asumare a responsabilitatii si de luare a deciziilor;
- Cunostinte de operare calculator;
- O buna cunoastere a tehnicilor de negociere si vanzare;
- Permis de conducere si disponibilitatea de deplasare.

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:
- posibilitatea de dezvoltare prin includerea in programe de training;
- salariu fix, comision, bonus, prime (in concordanta cu rezultatele muncii);
- masina;
- telefon.

Daca ai initiativa si esti o fire responsabila, aplica pentru acest post in compania noastra!

Asteptam aplicatiile voastre si va multumim anticipat pentru interesul acordat!

Compania noastra este distribuitor unic al unor prestigioase companii internationale.
Produse distribuite:
-vopsele lavabile
-tencuieli decorative
-termosisteme
-adezivi
-instalatii sanitare
-usi metalice si de interior

Clientii tinta sunt firmele revanzatoare si firmele constructoare (B2B)