REPREZENTANT VANZARI

HR ANALYTICS

Job expirat

RESPONSABILITATI

R¿spunde de desf¿¿urarea optim¿ a vânz¿rilor din zona alocata - COVASNA, HARGHITA, MURES, SIBIU
- ob¿inerea de comenzi
- organizarea livr¿rilor
- feed-back-ul de la client
- urmarirea incasarilor
- monitorizeaza vanzarile atat din punct de vedere cantitativ cat si calitativ
- completarea fiselor client, rapoarte zilnice, saptamanale si lunare

CERINTE

1.Educatie: Minim studii medii; Studii superioare –constituie avantaj
2.Experienta: minim 1 an experienta in vanzari
3.Limbi straine: engleza – nivel mediu
4.Utilizare PC: MS Office – Word, Excel
5.Carnet conducere: categoria B , vechime minima 2 ani
6.Cerinte specifice: abilitati de comunicare si negociere, intelegerea procesului de distributie si bune cunostinte in vanzari, abilitati de relationare, de prezentare/ expunere si organizare.
7. Disponibilitate pentru deplasari( 3 / sapt)

BENEFICII OFERITE

Parte salariala fixa
Comision din vanzari
Telefon mobil
Autoturism de servici

HR ANALYTICS este o companie specializata in dezvoltarea de solutii in managementul resurselor umane.
Succesul nostru este asigurat de profesionisti in recrutare, training si team-building, precum si de gradul inalt de personalizare a fiecarui proiect, raportat la necesitatile clientilor