reprezentant vanzari

Gepetto Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

- vinde
- prezinta produsele si serviciile companiei catre clienti
- identifica si valorifica potentialul pietei
- gestioneaza si dezvolta portofoliul de clienti

CERINTE

- cunostinte tehnice generale
- abilitati de comunicare si negociere
- lb. engleza - bine si / sau germana
- experienta in vanzari sau / si distributie
- permis de conducere minim un an

BENEFICII OFERITE

* pachet salarial atractiv
* mediu de lucru competitiv
* conditii de lucru la standarde europene
* oportunitatea de a colabora cu firme cu traditie din domeniu
* pregatire

DESCRIEREA FIRMEI

Suntem o firma tanara si ambitioasa, localizata in Brasov.
Importam si comercializam (direct si prin retea de distributie) utilaje, echipamente, accesorii si consumabile pentru industria forestiera.
Pentru a valorifica potentialul ridicat pe care il avem dorim sa ne marim echipa. Daca esti tanar, dinamic, intreprinzator si ai initiativa, alatura-te noua!
Mai multe detalii poti afla pe pagina firmei Gepetto Consult.