REPREZENTANT VANZARI

MEDIPLUS EXIM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promoveaza imaginea diviziei si serviciile suplimentare in relatiile cu clientii Mediplus;
- colaboreaza cu Reprezentantii de Vanzari si Reprezentantii Medicali din celelalte divizii ale companiei in vederea identificarii nevolilor clientilor;
- stabileste si mentine o buna relatie de afaceri cu toti clientii de pe zona sa;
- contribuie la cresterea portofoliului de servicii al diviziei.

CERINTE

BENEFICII OFERITE

Se ofera pachet salarial motivant si posibilitatea dezvoltarii profesionale intr-o companie tanara si de succes.

Mediplus Exim SA este cel mai mare distribuitor de medicamente din Romania si este parte componenta a grupului A&D Pharma alaturi de o puternica retea de farmacii, Sensiblu SRL.