REPREZENTANT VANZARI

EUROJOBS Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Promovarea produselor companiei;
-Achizitionarea de noi clienti in zona alocata;
-Gestionarea clientilor existenti;
-Studii de piata in ceea ce priveste concurenta;
-Propuneri in vederea imbunatatirii activitatii;
-Negocierea contractelor cu clientii;
-Intocmirea saptamanala de rapoarte de activitate.

CERINTE

-Studii superioare (preferabil domeniul tehnic);
-Experienta minima in vanzari (prezinta avantaj experienta in domeniul tehnic);
-Cunostinte limba engleza-nivel mediu;
-Cunostinte MS Office;
-Permis de conducere-categoria B;
-Bune abilitati de negociere si comunicare;
-Persoana dinamica, disponibila la deplasari.

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial motivant;
-comision din realizari;
-masina,laptop,telefon;
-posibilitati de promovare

Companie renumita din Austria, lider international in domeniul serviciilor de consultanta in resurse umane, cauta pentru clientul sau, renumita companie importatoare de utilaje.