Reprezentant Vanzari

HR Office

Job expirat

RESPONSABILITATI

Post cu perspective semnificative de avansare!

Atributii principale:
- Administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti in sectorul precizat
- Prezentarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu politica comerciala a firmei.
- Realizarea obiectivelor comerciale ale firmei
- Negocierea, intocmirea contractelor, monitorizarea derularii si finalizarea contractelor
- Administrarea si incasarea soldurilor din piata
- Raportarea periodica a rezultatelor activitatii

CERINTE

- Studii medii sau superioare
- Experienta in vanzari intr-o pozitie similara (FMCG, HoReCa)
- Buna cunoastere a pietei de profil
- Cunostinte profesionale specifice
- Cunostinte de operare PC : Ms Office
- Abilitati de prezentare, vanzare, negociere, analiza si sinteza;
- Permis auto categ B;
- Disponibilitate pentru deplasari;
- Persoana dinamica,atitudine pozitiva, perseverenta.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv!
- Cariera intr-o companie in plina expansiune.
- Posibilitati de promovare.

DESCRIEREA FIRMEI

Servicii resurse umane