reprezentant vanzari

Mondojob SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Identificarea si contactarea potentialilor clienti;
Identificarea nevoilor clientilor si crearea unor propuneri concrete de colaborare;
Obtinerea cererilor de oferta;
Mentinerea legaturii cu potentialul client in faza de ofertare;
Colaboreaza cu celelalte departamente implicate in realizarea ofertelor;
Urmareste depunerea ofertelor

CERINTE

• Studii superioare in domeniul comercial/tehnic;
• Experienta minim 2 ani in domeniul vanzarilor B2B;
• Disponibilitate la deplasari
• Buna cunoastere a tehnicilor de vanzare consultativa;
• Orientare catre rezultate;
• Proactivitate, creativitate si automotivare;
• Capacitate de analiza si sinteza;
• Abilitati excelente de negociere si comunicare;
• Bune cunoştinţe de limba engleză, o alta limba straina constituie avantaj
• Permis de conducere categoria B
• Cunostinte avansate MS Office

BENEFICII OFERITE

companie ce ofera servicii complete de inginerie - de la proiectare, executie, montare si instalare pana la punerea in functiune a lucrarilor, service in garantie si post garantie; de la intrarea in fabrica a materiei prime pana la finalizarea procesului tehnologic.

MONDOJOB, agentie de consultanta, recrutare si plasare a fortei de munca, ofera servicii profesionale si competitive atat clientilor nostri, cat si candidatilor. Profitam de acest prilej pentru a va prezenta oferta noastra de locuri de munca, de care suntem siguri ca va indeplini si chiar depasi asteptarile dumneavoastra.