Reprezentant Vanzari

BIG PANDA RETAIL SRL

28-10-2015 | EXPIRA LA 30-10-2015

Job expirat

RESPONSABILITATI

Societate de distributie angajeaza Reprezentant Vanzari - Zona Brasov


CERINTE

Indeplinirea obiectivelor lunare ale companiei;
Asigura implementarea strategiei de marketing si vanzari �n zona arondata;
- Analizeaza si prospecteaza permanent piata, pentru identificarea de noi clienti;
- Castiga clienti noi ca urmare a initiativei si demersurilor proprii;
- Mentine si dezvolta relatiile cu clientii din portofoliu in vederea mentinerii unui nivel ridicat al satisfactiei clientilor;
- Identifica nevoile clientilor si ofera cele mai potrivite solutii;
- Perfecteaza contracte si urmareste derularea eficienta a acestora si incasarea banilor;
- Urmareste si raporteaza actiunile concurentei


BENEFICII OFERITE

Program flexibil de lucru
Venit fix sau variabil- in functie de efortul depus.
* Oportunitatii de dezvoltare in cariera;
* Training si dezvoltare in cariera pe termen lung, in acord cu strategia motivationala a Companiei;


DESCRIEREA FIRMEI

Distributia si comercializarea produselor lactate.