Reprezentant Vânzări (Cod RV007)

Gepetto Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

vinde
promoveaza produsele si serviciile companiei
identifica si valorifica potentialul pietei
gestioneaza si dezvolta portofoliul de clienti

CERINTE

cunostinte tehnice generale
abilitati de comunicare si negociere
operare PC - pachete Office
experienta in vanzari si distributie
domiciliul in Brasov
permis de conducere cat B

BENEFICII OFERITE

pachet salarial motivant
mediu de lucru competitiv
training profesional
masina, telefon, PC
bonusuri

DESCRIEREA FIRMEI

Suntem o firma tanara si ambitioasa, localizata in Brasov.
Importam si comercializam (direct si prin retea de distributie) utilaje, echipamente, accesorii si consumabile pentru industria forestiera.
Pentru a valorifica potentialul ridicat pe care il avem dorim sa ne marim echipa. Daca esti tanar, dinamic, intreprinzator si ai initiativa, alatura-te noua!
Mai multe detalii poti afla pe pagina firmei Gepetto Consult.