Reprezentant tehnic de vanzari (cod RV 008)

Gepetto Consult srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

- reprezinta compania si munceste alaturi de noi
- oferteaza si vinde
- promoveaza produsele si serviciile companiei
- identifica si valorifica potentialul pietei
- gestioneaza si dezvolta portofoliul de clienti

CERINTE

- dorinta de a se implica si de a munci alaturi de noi
- deschiderea de a invata si de a se perfectiona
- abilitati de comunicare si negociere, si placerea de a folosi aceste instrumente
- cunostinte tehnice generale, si aplecare spre utilizarea lor
- sa se prezinte la interviu stiind cine suntem si ce face compania noastra
- operare PC: pachete Office, mail, internet
- domiciliul in zona Brasov
- permis de conducere cat B

Constituie un avantaj:
- lb. engleza si / sau germana
- experienta / studii in domenii cum ar fi: forestier / silvic, agricol, horticol, constructii
- cunostinte si relatii in / despre industriile carora ne adresam
- experienta in vanzari sau distributie
- trimite scrisoarea de intentie la: angajari@gp2.ro
- studii in domenii legate de sectorul nostru de activitate
** Vom lua in considerare doar aplicatiile insotite de scrisoare de intentie.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial proportional cu rezultatele
- mediu de lucru competitiv
- oportunitatea de a lucra / colabora cu producatori de top din domeniul nostru
- training profesional
- telefon, PC, etc. - tot ce este necesar pentru a indeplini sarcinile de serviciu
- bonusuri aferente activitatii