REPREZENTANT TEHNIC DE VANZARI

HR ANALYTICS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Desfasurarea activitatii de vanzari in Domeniul : Utilaje pentru prelucrarea lemnului

- consilierea clientilor dpdv tehnic si oferirea de solutii optime
- analizarea si formularea de propuneri pentru optimizarea vanzarilor aferente zonei
-largirea si dezvoltarea bazei actuale de clienti in conformitate cu planul de afaceri al firmei
-participarea la targuri si expozitii interne si internationale
-monitorizarea, abordarea si transformarea potentialilor în clienti
-contribuie la promovarea profesionista a imaginii companiei si a produselor acesteia

CERINTE

1.Educatie: Studii superioare de Mecanica sau Industrializarea lemnului
2.Experienta: minim 1 an experienta practica
3.Limbi straine: cunoasterea lb. italiane reprezinta un avantaj
4.Utilizare PC: MS Office – Word, Excel
5.Carnet conducere: categoria B ,
6.Cerinte specifice: abilitati de comunicare si negociere, abilitati de relationare,
7. Disponibilitate pentru deplasari frecvente

BENEFICII OFERITE

Parte salariala fixa
Comision din vanzari
Telefon mobil
Autoturism de servici

HR ANALYTICS este o companie specializata in dezvoltarea de solutii in managementul resurselor umane.
Succesul nostru este asigurat de profesionisti in recrutare, training si team-building, precum si de gradul inalt de personalizare a fiecarui proiect, raportat la necesitatile clientilor