Reprezentant tehnic comercial

Job Connect

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordonarea vanzarii produselor si serviciilor companiei;
Gestionarea la nivel de conturi a informatiilor preluate si obtinute;
Participarea proactiva la crearea ofertei impreuna cu managerul direct;
Customizarea ofertei companiei in functie de necesitatile specifice conturilor in colaborare cu managerul direct;
Dezvoltarea si fidelizarea bazei actuale de clienti ;
Intocmirea de rapoarte cu privire la activitatea desfasurata in cont si stadiul de evolutie a evenimentelor la momentul respectiv ;
Participarea la instruiri in tara si strainatate privind produsele vandute.

CERINTE

Studii superioare tehnice: inginer electrotehnic (Inginerie Electrica, Inginerie Mecanica);
Experienta ca si reprezentant vanzari in vanzarea echipamentelor pentru departamente de mentenanta;
Permis de conducere categoria B;
Cunostinte operare PC: Ms Office;
Abilitati de prezentare si negociere;
Atitudine proclient.

BENEFICII OFERITE

salarizare atractiva;
posibilitatea de a dezvolta un departament de vanzari pe aceasta categorie de produse;
training on the job.

Firma Job Connect s-a nascut din dorinta de a face posibila intalnirea oamenilor meniti sa lucreze impreuna.

Oferim urmatoarele servicii:
- recrutare si selectie de personal;
- leasing de personal;
- training si consultanta;
- evaluare psihologica;
- solutii de finantare in HR.