Reprezentant tehnic comercial

Tph Comercial SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prospectarea pietei
Promovarea produselor senzori (automatizari industriale)
Negocierea cu clientii
Crearea si marirea portofoliului de clienti
Intocmirea de rapoarte specifice activitatii
Periodic deplasari in afara judetului pentru promovarea produselor

CERINTE

Studii medii - Prezinta avantaj studii superioare automatizari industriale
Cunostinte tehnice - OBLIGATORIU
Experienta in vanzari 3-4 ani
Limba engleza - mediu
Cunostinte bune de operare internet, MS Office
Carnet categoria B
Disponibilitate pentru deplasari in tara;disponibilitate pentru program prelungit.
Persoana organizata, dinamica, abilitati de comunicare si interrelationare; rezistenta la stress.
Barbat intre 25 - 35 ani

BENEFICII OFERITE

Salariu fix + bonus
Telefon si masina de serviciu.

Daca nu indepliniti cerintele postului va rugam NU APLICATI.

TPH Comercial reprezinta pe piata din Romania producatori consacrati, avand o gama larga de produse.

In acelasi timp, suntem orientati spre satisfacerea clientului si putem furniza produse provenind de la alti producatori, daca exista o cerere.

Produsele distribuite sunt testate si utilizate la nivel mondial, avand un grad ridicat de calitate si un raport excelent calitate/ pret