Reprezentant pentru Valea Prahovei

SC REGIONALIS MARKETING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajatul va reprezenta compania in relatia cu hotelurile si va asigura o buna colaborare cu acestea. Principalele sale angajamente vor fi inregistrarea gratuita a noilor unitati pe site-ul companiei si mentinerea datelor actualizate.

CERINTE

- Bune aptitudini de comunicare;
- Posibilitatea de deplasare in zona Brasov - Comarnic(Valea Prahovei).
- Minim 4 ore pe zi alocate jobului.
- Preferabil cunostine in domeniul hotelier si experienta in vanzari.

BENEFICII OFERITE

Gratuitate la peste 1200 de hoteluri din tara si din strainatate.
Flexibilitatea programului si optiunea lucrului de acasa dupa ce s-a consolidat o baza de clienti.
Sansa de a cunoaste oameni importanti din industria hoteliera.
Venituri medii, inregistrate pana acum de alti agenti, de peste 350 EUR/luna.

Companie specializata in oferirea de servicii informatice si de marketing industriei turismului.