Reprezentant medical pentru Cluj, Brasov, Targu-Mures.

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Reprezentantul medical va avea ca obiectiv principal promovarea produselor din portofoliul firmei catre specialistii din zona alocata (medici si farmacisti), va sustine prezentari de produse pentru profesionistii din domeniul medical, va dezvolta reteaua de clienti in vederea intocmirii obiectivelor fixate in planul de promovare.

CERINTE

- Experienta de minim 2 ani intr-o pozitie similara
- Studii universitare/ postuniversitare finalizate de medicina, farmacie, biologie, chimie
- Cunoasterea pietei de produse farmaceutice
- Permis de conducere categoria B
- Atitudine proactiva, aptitudini de comunicare si de relationare cu clientii
- Operare PC (pachetul Office) si limba engleza - nivel mediu

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant, compus din parte fixa + bonus (corelat performantelor), autoturism de serviciu, telefon mobil, mediu de lucru profesionist. Posibilitati de dezvoltare a carierei prin programe de training specializate.
Aplicatiile primite sunt tratate cu maxim de confidentialitate. Doar candidatii selectionati pentru interviu vor fi contactati.