REPREZENTANT MEDICAL BRASOV - SIBIU CITIUS-HR

SC CITIUS HR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promoveaza produsele/ serviciile companiei;
- Creaza, mentine si dezvolta relatii de colaborare cu clientii;
- Viziteaza cu periodicitate clientii aflati in portofoliu;
- Planifica si asigura atingerea parametrilor de plan;
- Raporteaza periodic activitatea desfasurata;

CERINTE

- Absolvent studii superioare, studii de medicina umana prezinta un avantaj;
- Cunostinte PC (Excel, Word);
- Foarte bune abilitati de comunicare si de negociere;
- Orientare catre atingerea obiectivelor;
- Rezistenta la stres;
- Flexibilitate, constiinciozitate;
- Carnet de conducere cat. B minim 1 an.

CITIUS-HR este o companie de resurse umane ce ofera servicii complete si profesioniste in domeniul resurselor umane. Misiunea noastra presupune initierea si dezvoltarea de relatii de lunga durata intre companii si angajatii acestora prin profesionalismul si promptitudinea serviciilor pe care le oferim.