Reprezentant de vanzari( in show-room)-Teraglass divizia de ferestre

SC TERAPLAST SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordonarea activitatii showroom-ului
- Incheierea de contracte si urmarirea derularii acestora
- indeplinirea Targetului/ bugetul lunar de vanzari
- Implementarea actiunilor de promovare
- Dezvoltarea afacerii companiei prin actiunile intreprinse

CERINTE

- Experienta relevanta si dovedita in vanzari
- Foarte organizat, responsabil si comunicativ
- Orientare 100% spre CLIENT si rezultate
- Capabil(a) sa munceasca individual dar si in echipa
- Persuasiv, bun cunoscator a relatiilor interumane
- Pachetul MS Office; e-mail; Internet
- Studii superioare (preferabil)
- Avantaj: cunoasterea pietei de Tamplarie PVC sau experienta in acest domeniu sau domenii conexe; cunostinte in constructii

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix + comision motivant
- Tichete de masa
- Telefon mobil
- Training specializat
- Promovare/Cariera

TERAPLAST continua o traditie de 112 ani in fabricarea cahlelor de teracota. De asemenea, compania are in domeniul prelucrarii maselor plastice o experienta de 30 de ani, fiind cel mai mare procesator de PVC din tara.
Sistemul de calitate al produselor TERAPLAST este certificat in conformitate cu SR EN ISO 9001:2000 de catre T?V CERT S?ddeutschland, calitatea fiind pentru firma nu numai un aspect impus de piata, ci in primul rand o problema de responsabilitate
Cu toate ca este o firma cu nivel tehnologic ridicat, pentru TERAPLAST angajatul reprezinta resursa cea mai importanta, de profesionalismul caruia depinde succesul companiei. Se urmareste, astfel, in permanenta atat ridicarea nivelului de calificare, cat si motivarea morala si recompensarea performantelor .
Contributia intregului colectiv al firmei la performantele inregistrate in momentul de fata ofera garantii certe de noi succese, TERAPLAST fiind un partener sigur atat pentru beneficiarii firmei, pentru angajati, pentru furnizori sau pentru diversi colaboratori
Pentru mai multe detalii, va rugam vizitati site-ul companiei www.teraplast.ro