Reprezentant de Vanzari-Brasov- Companie de Leasing

BARNETT McCALL RECRUITMENT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Penru clientul nostru, companie de leasing apartinand de una dintre cele mai puternice grupuri bancare din Europa, recrutam pentru Brasov pentru pozitia de Reprezentant de Vanzari servicii de leasing.
Obiectivul acestei pozitii este promovarea serviciilor de leasing catre persoanele fizice sau juridice, in conformitate cu planul de vanzari si procedurile stabilite de companie.

CERINTE

- Studii superioare;
- Experienta in vanzari servicii de leasing, constructii sau vanzari consultative( imobiliare, asigurari, bunuri de lux) minim un an;
- Cunostinte avansate MS Office, Internet;
- Limba engleza nivel avansat;
- Persoana motivata, optimista, spirit de echipa;
- Orientare puternica catre client.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Posibilitatea dezvoltarii carierei intr-o companie mulinationala.

We believe that what we do, we do well. We are proud of the services we offer, the team we have created and the results we achieve. Every person and project is unique, by offering a flexible and communicative approach we continuously exceed expectations, fulfill our professional goals and deliver.