Reprezentant Comercial (RCBV)

EUROJOBS Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- realizeaza targetul de vanzari desemnat;
- pastreaza portofoliul actual de clienti;
- mareste numarul de clienti;
- viziteaza clientii pentru prezentarea produselor si serviciilor firmei;
- planifica activitatile de vanzare;
- intocmeste rapoarte saptamanale/lunare;
- prospecteaza piata in vederea gasirii unor noi clienti dar si pentru a strange informatii despre concurenta;
- cresterea vanzarilor in zona desemnata.

CERINTE

- absolvent studii medii, superioare;
- experienta de minim 1 an in vanzari;
- cunostinte PC: Word, Excel;
- carnet de conducere categ. B - minim 1 an;
- bun organizator;
- disponibil la deplasari;
- limba engleza constituie avantaj.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv (salariu fix + comision)
- masina si telefon de serviciu.

Companie renumita din Austria, lider international in domeniul serviciilor de consultanta in resurse umane, cauta pentru clientul sau, Reprezentanti Comerciali.