REPREZENTANT COMERCIAL (BV, CV, HR, MS, BN, SB)

SC OBIETTIVO LAVORO ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Gestionarea portofoliului de clienti (zona BV, CV, HR, MS, BN, SB)
- Promovarea produselor si serviciilor companiei in zona (distributie si service utilaje folosite in domeniul retail si alte domenii)
- Intarirea vizibilitatii si cresterea cotei pe piata de profil
- Monitorizarea competitiei si remarcarea principalelor tendinte de dezvoltare a pietei
- Gestionarea cu profesionalism a situatiilor ce pot aparea in desfasurarea activitatii
- Respectarea procedurilor de lucru si a politicii comerciale a companiei

CERINTE

- Absolvent studii superioare (de preferat)
- Experienta in domeniul vanzarilor (de preferat)
- Abilitati foarte bune de comunicare si persuasiune
- Placerea de a vinde, de a crea relatii de afaceri cu partenerii companiei
- Proactivitate, entuziasm si implicare
- Simt comercial dezvoltat in identificarea de oportunitati de business
- Atitudine profesionista si maturitate in conduita
- Seriozitate si responsabilitate
- Permis auto cat. B

BENEFICII OFERITE

pachet salarial atractiv
mediu de lucru intr-o companie multinationala

Suntem o echipa de profesionisti. Buni colegi de echipa. Orientati catre rezultate si performanta. Gata oricand sa actionam cand este nevoie de noi. Acestia suntem noi!
Cu o experienta de peste 7 ani in Romania, Obiettivo Lavoro Romania este exact genul de companie care iti poate oferi jobul potrivit pentru tine.
Suntem siguri ca oferim doar ce este mai bun. De aceea trebuie sa profiti de aceasta oportunitate.