REPREZENTANT COMERCIAL

GITTANOS COMPANY SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Gasirea de noi clienti.
- Promovarea produselor companiei.
- Preluarea si livrarea comenzilor.
- Urmarirea efectuarii platilor de catre clienti.
- Intocmire de rapoarte de activitate.

CERINTE

- Persoana dinamica cu spirit comercial, orientata spre nevoile clientului si spre rezultat, cu spirit de initiativa.
- Experienta minim 1 an intr-un post similar
- Persoana interesata de nivelul rezultatelor proprii si ale intregii echipe.
- Persoana serioasa, perseverenta, atenta si orientate spre pefectiunea rezultatelor profesionale.
- Persoana cu abilitati de comunicare si administrare a afacerii intr-o zona alocata.- Preluarea, administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti in zona geografica repartizata.

Sc Gittanos Company srl Timisoara este o societate comerciala care functioneaza din anul 1994 pe piata confectiilor textile din Romania. Comercializeaza produsele din gama lenjeriei intime, dress-uri, sosete adulti, copii.