Reprezentant Birou Vanzari

Barcelona Residence

Job expirat

RESPONSABILITATI

* Realizarea targetului de vanzari lunare
* Identificarea ofertelor competitiei;
* Promovarea proiectului prin canalele specifice stabilite;
* Identificarea de clienti in targetul vizat;
* Prezentarea proiectului catre potentialii cumparatori;
* Participarea la contractarea unitatilor;
* Raportarea catre angajator;

CERINTE

* Experiență în vânzări
* Abilitati dezvoltate de comunicare;
* Abilitati de vanzare si negociere;

BENEFICII OFERITE

* Job pe termen lung cu posibilitati de promovare
* Salariu fix + bonusuri
* Birou propriu in incinta proiectului;

Barcelona Residence este un ansamblu residential format din 6 corpuri de imobil, dispuse pe Parter şi 11 etaje cu destinaţie comercială la parter şi rezidenţială la etaje în imobilele dispuse stradal, proiectul este dezvoltat pe o suprafaţă de 7.600 mp, cu o suprafaţă totală construită de 30.000 mp, având 6.500 mp construiţi per fiecare imobil totalizând un număr total de 396 apartamente câte 66 per fiecare corp clădire.