REPREZENTANT AFILIERI BRASOV - COMPANIE NATIONALA

FOX CONSULTANTS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- gestioneaza reteaua de afilieri existenta;
- dezvolta portofoliul actual de parteneri afiliati;
- asigura legatura cu afiliatii ( hypermarketuri, lanturi de supermarketuri, magazine );
- negociaza si semneaza contracte de afiliere noi;
- alcatuieste rapoarte de activitate periodice;

CERINTE

Experienta in vanzari de cel putin 2 ani in domeniul bunurilor de larg consum;
Abilitati de comunicare, prezentare si negociere;
Orientare catre client si catre rezultate;

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant, bonusuri, conditii excelente de lucru

Clientul nostru este o importanta companie nationala, emitent de tichete de masa si tichete cadou, ce isi desfasoara cu succes activitatea pe piata romaneasca reusind sa construiasca cu toti clientii si partenerii sai relatii de afaceri bazate pe siguranta si profesionalism. Avand in vedere extinderea operatiunilor sale pe piata suntem in cautarea unui profesionist pentru postul de Reprezentant Afilieri in Brasov.