REGIONAL SALES MANAGER TRANSILVANIA

ASBIS ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabil de vanzarile in zona Transilvania
Home office
Beneficiaza de : laptop, telefon mobil, internet mobil,cheltuieli cu deplasarea
Training in Bucuresti.
Preia comenzile de la clienti.
Se asigura de realizarea targetului trimestrial de vanzari
Raporteaza Directorului de vanzari din Bucuresti
Nu lucreaza cu stoc, livrarile fiind facute din Bucuresti in 24h.

CERINTE

Energic, activ, bun vanzator, interesat de recompensarea corecta a muncii depuse.
Candidatul ideal trebuie sa lucreze in domeniul vanzarilor de tehnica de calcul , sa cunoasca piata IT din zona Transilvania.
Trebuie sa fie dispus sa isi foloseasca masina proprie pe baza decontarii cheltuielilor cu aceasta.
Sa aiba sediul stabil in zona.

BENEFICII OFERITE

Comision din vanzari, foarte motivant.
Decontari deplasari, diurne
Training
Laptop, internet

DESCRIEREA FIRMEI

Distribuitor pan-european de tehnica de calcul.
Principalul jucator de pe piata IT din Romania.