Referent Resurse Umane/ Salarizare

Dima Consulting Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Calculul si administrarea salariilor in baza pontajelor
- Intocmirea statelor de plata si depunerea raportarilor ce tin de acestea la institutiile abilitate
- Intocmirea fiselor fiscale, depunerea lor la Administartia Financiara si distribuirea lor catre angajati
- Intocmirea contractelor de munca ale angajatilor, a dosarelor personale ale acestora in conformitate cu dispozitiile Codului Muncii
- Intocmirea fiselor postului pentru angajati
- Efectuarea cercetarilor disciplinare prealabile privind abaterile
- Oferirea de consultanta a angajatilor cu privire la orice solicitare a acestora
- Completarea si actualizarea bazei de date a angajatilor
- Implicare in procesul de selectie a personalului

CERINTE

- Curs Inspector Resurse Umane
- Experienta relevanta in domeniu ¿ minim 1 an
- Cunostinte solide de legislatia muncii
- Cunostinte operare PC - MS-Office
- Persoana dinamica, proactiva, entuziasta
- Foarte bune abilitati de comunicare

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv
- Posibilitatea de a lucra intr-un mediu tanar si dinamic

Grup de firme specializat in acordarea de consultanta in resurse umane, management si marketing, training, cursuri de calificare profesionala si de perfectionare.