Referent economist

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Utilizarea echipamentului de birou (PC, copiator, fax, scanner etc) in realizarea diferitelor sarcini primite de la seful direct
- Indeplinirea de sarcini operative (cumpararea biletelor de calatorie, cumpararea de ziare, rezervari pentru mese, cautarea de informatii în cuprinsul unor documentatii etc.)
-Implicare, in diferite etape, in realizarea unor situatii din domeniul economico-financiar
-Asigurarea transportului personalului de conducere al firmei in maxima siguranta si confidentialitate, la destinatii din tara si strainatate, dupa caz
- Intretinerea si asigurarea bunei functionari a autoturismului (alimentare cu combustibil, completarea formalitatilor necesare pentru deplasari pe drumurile publice, realizarea reviziilor obligatorii, interventii prompte prin firme de sepcialitate, in vederea remedierii defectiunilor constatate, curatenie etc)
- Preluarea apelurilor telefonice,realizarea unor apeluri telefonice, transmiterea mesajelor pentru seful direct, dupa caz

CERINTE

- Carnet de conducere cat B, C (avantaj)
- Experienta in conducerea autoturismului 1-2 ani
- Cunoasterea amplasarii institutiilor publice cu profil economic din Brasov si Bucuresti
- Studii superioare economice (avantaj absolventi 2006)
- Disponibilitate pentru program prelungit
- Punctualitate, seriozitate, prezenta agreabila, tinuta ireprosabila
- Limba engleza (intermediar)

BENEFICII OFERITE

- Posibilitate de avansare in domeniul financiar, intr-un colectiv tanar, motivat pentru realizari profesionale
- Conditii deosebite de lucru