REFERENT COMPARTIMENTUL LOGICTICA, in domeniul constructii

Socio Plus

Job expirat

RESPONSABILITATI

- realizeaza analiza necesarului de materiale de constructii, utilaje, piese de schimb si echipamente;
- coreleaza necesarul de materiale cu bugetul alocat pentru executarea lucrarilor in santiere;
- identifica furnizorii, negociaza conditiile contractuale;
- raspunde de asigurarea resurselor materiale necesare, conform graficelor din proiectele de executie.

CERINTE

- studii superioare in domeniul tehnic sau economic;
- cel putin 3 ani experienta in achizitia de materiale de constructii sau in domeniul vanzarilor de materiale de constructii;
- capacitate de planificare, organizare si coordonare.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- dezvoltare profesionala si personala;
- masina si telefon de serviciu.

Socio Plus SRL (www.socioplus.ro) este o firma de consultanta organizationala cu servicii orientate atat spre interiorul organizatiei (managementul resurselor umane, evaluarea performantelor profesionale, evaluarea psihologica a personalului etc.), cat si spre exterior (studii si cercetari de piata).
Clientul este o companie de constructii din Brasov, in continua ascensiune. Realizeaza in special constructii mari (sedii mari de firma, hipermarket-uri, hale industriane).