Referend Aprovizionare

SC BELTART SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Identificarea posibililor furnizori de materii prime si materiale necesare productiei;
- Analiza ofertelor furnizorilor;
- Intocmirea necesarelor de achizitii in colaborare cu celelalte departamente;
- Aprovizionarea comenzilor din cadrul departamentului de curele.

CERINTE

- Studii minim medii;
- Experienta minim 1 an in domeniu;
- Experienta in domeniul textile-pielarie constituie avantaj;
- Limba engleza, limba germana constituie avantaj;

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant;
- Dezvoltarea carierei in cadrul unei echipe tinere si dinamice.

¿Noi facem din curea o moda¿ este deviza firmei BeltArt. Chiar si denumirea firmei noastre lasa sa se intrevada telul pe care si-l propun toti angajatii nostri: cureaua nu ca simplu obiect de consum, ci ca punct de atractie, ca expresie a stilului, a personalitatii si a constientizarii modei.
BeltArt produce astazi pana la 80.000 curele/zi. Portofoliul nostru de clienti cuprinde firme de confectii, firme de distributie la comanda, diverse lanturi si magazine de retail. Gama de materiale se intinde de la material sintetic pana la piele naturala si materiale exotice ca de ex. pielea de picior de strut. In aceste domenii suntem intr-o permanenta cautare de trenduri, forme si idee noi.
Dezvoltarea pozitiva a firmei o datoram spiritului de echipa si puternicei motivatii fiecaruia din angajatii nostri. Satisfactia clientului, extinderea cotei de piata, fortarea retail-ului, noi licente si noi piete de desfacere sunt teluri bine stabilite pentru viitor.
Ne-ar face mare placere sa parcurgem acest drum impreuna cu dumneavoastra!